TR|EN

ELİZİ-POEM

KURUMSAL

1990 yılından beri Türk moda sektöründe kendine sağlam ve kalıcı bir yer edinen Elizi-Poem; zarafet ve yaratıcılığın birleşim noktasında bu iki öğenin yanında kaliteyi de katarak her geçen günle birlikte bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. 90 kişilik sürekli kadrosunun yanı sıra boncuk ve nakış grubunun katılımıyla toplam olarak 400 kişilik kadro sayısına ulaşan Elizi-Poem ailesi, geniş beğeni yelpazesine hitap eden ürün çeşitliliğini kreativite ve kalite ile destekleyerek sektöründe diğer firamalardan ayrılmış ve yurtdışı temsilcilikleriyle bir dünya markası haline gelmiştir.

Tüm ürünlerine yayılan çeşitlilik ve kalitenin yanısıra branşında öncülük etmenin de haklı gururunu taşıyan Elizi-Poem büstiyer alanında Türkiye ve dünyada bir ilki gerçekleştirmiş geleneksel ve kreatif nakışları ürünlerine taşımış Türk ve dünya tekstil pazarının beğenisine sunmuştur.

Kendine vizyon olarak dünya markası olma hedefini seçmiş olan Elizi-Poem; bunun üretimsel gereklerini yerine getirmenin yanı sıra açtığı yurtdışı bayilikleri ve toptan satış deposuyla da bunu desteklemektedir.